PBKH-veiling: Nieuwsflash

Er is een kleine wijziging aangebracht in de spelregels voor de PBKH-veiling.

Allereerst:
Voor de shirts van Gudjohnsen en het gesigneerd Barça-shirt verandert er niets aan de werkwijze.
Boden kunnen nog altijd uitgebracht worden via mail (events@pbkh.be) en de deadline loopt af op de paëlla-avond zelf. Als penya hebben we namelijk het besluit genomen om onze eigen leden de kans te geven op deze unieke stukken te bieden.

Maar:
De overige shirts (waaronder Januzaj en T. Hazard) zijn vanaf nu te koop via ebay. Boden dienen dan ook via ebay te worden uitgebracht, met als deadline 1 mei. Na 1 mei is het niet meer mogelijk om te bieden op deze shirts. De opbrengst van deze shirts zal dan ook bekend gemaakt worden na 1 mei.

De link voor de shirts:
Adnan Januzaj: http://cgi.benl.ebay.be/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=221422304230
Thorgan Hazard: http://cgi.benl.ebay.be/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=221422305847

Facebook
Twitter